O nás

Vznikli sme v r. 2015 s cieľom ponúknuť na slovenskom trhu značku CND. Začínali sme v obývačke kde sme mali malý sklad. Dá sa povedať, že len s niekoľkými krabicami. Postupom času sme začali ponúkať aj veci, ktoré neodmysliteľne patria k manikúre - nástroje, pilníky, LED lampy, pomocné tekutiny, ozdoby na nechty a pod.. Ale to sme už náš malý sklad z obývačky presťahovali do prenajatých priestorov, kde v jednej z miestností máme aj nechtový salón.

Náš sortiment sme potom roku 2020 postupne rozšírili o veľmi známu a obľúbenú značku CLARESA. Táto značka má veľký výber odtieňov a skvelú trvanlivosť za takmer ľudové ceny.

Potom sme náš e-shop v roku 2021 rozšírili o ďalšiu zatiaľ na Slovensku nie veľmi známu, ale tiež kvalitnú značku MakeAR. Je to inovatívna značka, ktorá ponúka aj produkty, ktoré na slovenskom trhu nie sú veľmi bežné. Môžme spomenúť napr. MakeAR Top Dots - topy s bodkami. Alebo veľmi kvalitný MakeAR Fiber Base - base so sklenenými vláknami.

Sme malý tím. Ale o to usilovnejší. A snažíme sa poskytnúť to najlepšie čo vieme. A to platí aj ohľadom poradenstva v manikúre.