Poštovné a doprava

Možnoti doručenia vašej objednávky:

 • Slovak Parcel Service Kurier - V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom a SMS-kou. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.
  Cena poštovného pri objednávke do 69,00€   - 5,90 €
  Cena poštovného pri objednávke nad 69,00€ - 0.00 € (platí len pre SR)
   
 • Kuriér do ČR - V prípade že máte záujem doručiť balíček do Českej Republiky. V deň expedície balíka vás budeme informovať emailom. Kuriér vás v deň doručenia bude kontaktovať telefonicky. Dohodne si s vami čas dodania a komfortne vám balík doručí na miesto určenia.
  Cena poštovného na zásielku do ČR   - 7.90 € - za objednávku budete platiť v českých korunách.
   
 • Doručenie v rámci EU / Shipping to EUPosielame aj do všetkých krajín EU. Pri tejto možnosti doručenia neposielame balíčky na dobierku. Platba je možná len vopred Prevodom na účet / Payment via bank account (please, contact us by e-mail).
  Cena poštovného na zásielku do EU   - podľa aktuálnej ceny kuriérskej spoločnosti, kupujúci bude informovaný o cene poštovného e-mailom, po zaplatení objednávky cez platobnú bránu ShoptetPay bude následne zaslaný e-mail o sume doplatku za poštovné. 
   
 • Osobné prevzatie - Váš balíček si môžete vyzdvihnúť aj v našom salóne. O možnom termíne prevzatia vás budeme informovať SMS-kou alebo emailom. Platba pri osobnom prevzatí je možná len v hotovosti!!!

 

Spôsoby platby:

 • Platba na dobierku alebo na predajni - Platbu za objednávku uhradíte pri prevzatí balíčka kuriérovi alebo u nás v salóne. Tento spôsob platby je možný len pre doručenie v SK a ČR.
  Dobierka - 0.90 €
  Osobný odber - 0.00 €

   
 • Platba platobnou kartou alebo bankovým prevodom (Shoptet Pay) - Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako uhradiť sumu okamžite do jednej hodiny v ktorýkoľvek deň. Môžete si vybraťplatbu prostredníctvom VISA alebo MAESTRO karty, alebo si vyberiete priamo v objednávke banku s vaším logom. Po potvrdení objednávky vás automaticky presmeruje na webovú stránku banky. Do niekoľkých minút je tovar zaplatený. Platba kartou a prevodom prostredníctvom spoločnosti Shoptet Pay je absolútne bezpečná.

  Platba prostredníctvom platobnej brány GOPAY - 0.00 €
   
 • Platba, ak posielame balíček do inej krajiny okrem ČR. V tomto prípade je možná len platba vopred prevodom na účet. Po prijatí a potvrdení objednávky na náš email info(a)ke3nails.sk, vám budú zaslané informácie k platbe.

 

Oznamujeme cteným zákazníkom, že od 1.8.2018 sme PLATCAMI DPH / WE ARE A VAT PAYER.

viac info nájdete v naších obchodných podmienkach